Київ отримав гуманітарну допомогу від італійських партнерів – Кличко
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Київ отримав гуманітарну допомогу від італійських партнерів – Кличко

Тенти, буржуйки й генератор передадуть для забезпечення столичних пунктів обігріву

Київ отримав гуманітарну допомогу від італійських партнерів – Кличко
Фото: kyiv.klichko.org

Що сталося. Київ отримав чергову партію гуманітарної допомоги від італійських партнерів – десять тентів (площею 23 кв. м), десять буржуйок і генератор.

Джерело. Про це йдеться на сайті міського голови Києва Віталія Кличка.

Деталі. Згідно з повідомленням, усю допомогу передадуть для забезпечення столичних пунктів обігріву.

Зазначається, що допомогу передали італійський фонд «Hope Ukraine» та організація Doctors with Africa CUAMM за підтримки української благодійної організації «Благодійний Фонд 8848».

За словами мера Києва, вже протягом року ці три фонди не зупиняють свою підтримку України та Києва. Вони, зокрема, сприяли ввезенню в Україну великої кількості теплого одягу, взуття, генераторів та спеціальних тентів, розроблених ООН, частину з яких передають українській столиці.

«Дякуємо тим нашим партнерам, які надають гуманітарну та фінансову допомогу, політичну підтримку. А також, вкрай важливо, – допомогу озброєнням. Тому що зброя на сьогодні є ключовою потребою для закінчення цієї безглуздої війни, яку розпочала росія проти України. Об’єднання цивілізованого світу довкола України – запорука повернення миру в Україні та Європі», – наголосив Кличко.

Бекграунд. Раніше Київ отримав від паризької метрополії 20 млн грн на добудову мосту на Оболонський острів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло