«Інтерпайп» восени відвантажив рекордний обсяг колісних пар до ЄС
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Інтерпайп» восени відвантажив рекордний обсяг колісних пар до ЄС

Торік компанія поставила до Саудівської Аравії 1500 залізничних коліс

«Інтерпайп» восени відвантажив рекордний обсяг колісних пар до ЄС
Фото: flickr.com

Що сталося. «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» восени минулого року відвантажив рекордний обсяг колісних пар для європейських клієнтів і наразі виробництво тримається на стабільно високому рівні.

Джерело. Про це йдеться у проміжному звіті керівництва компанії за 2022 рік, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Зазначається, що для компанії європейський ринок у 2022 році став основним і становив близько половини всього виробництва коліс та колісних пар, а ключові партнери вже уклали контракти на наступний рік, констатується у звіті.

«До важливих подій звітного періоду також можна зарахувати завершення роботи з відвантаження національному залізничному оператору Саудівської Аравії 1500 залізничних коліс для вантажних вагонів. «Інтерпайп НТЗ» зробив для цього клієнта партію коліс діаметром 915 мм», – повідоляється у звіті.

При виконанні цього замовлення використовувався особливий режим термообробки, який підвищує зносостійкість коліс під час експлуатації у складних умовах. Аравійські залізниці використовують цю продукцію для відновлення рухомого складу.

Бекграунд. «Інтерпайп НТЗ» виготовляє прямошовні зварні труби діаметром від 152 до 530 мм. Його виробничі потужності перевищують 850 000 тонн.

Статутний капітал ПАТ «Інтерпайп НТЗ» становить 100 млн грн, номінал акції – 0,25 грн. У структурі компанії п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» та електросталеплавильний комплекс «Дніпросталь» під брендом «Інтерпайп».

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло