Goldman Sachs оголосив про закриття фонду West Street Global Growth Partners
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Goldman Sachs оголосив про закриття фонду West Street Global Growth Partners

Фонд зібрав близько $5,2 млрд

Goldman Sachs оголосив про закриття фонду West Street Global Growth Partners
Фото: з вільного доступу

Що сталося. Goldman Sachs Asset Management (інвестиційний підрозділ Goldman Sachs Group) оголосив про остаточне закриття фонду West Street Global Growth Partners, оскільки він акумулював необхідний обсяг коштів.

Джерело. Про це йдеться у повідомленні компанії

Деталі. «Фонд, який закрився на 5,2 мільярда доларів США, є першим фондом прямих приватних ринків Goldman Sachs, призначеним для інвестування в підприємства, що швидко розвиваються, з сильним ринковим позиціонуванням, високими темпами зростання та довговічними бізнес-моделями», – уточнюється в ньому.

Наразі Фонд шукає міноритарні пакети акцій у підприємствах із середнім розміром інвестицій приблизно $50 млн та має намір інвестувати в них.

Goldman Sachs Asset Management надає інвестиційні та консультаційні послуги провідним світовим установам, фінансовим консультантам і окремим особам. Goldman Sachs одна з найбільших інвестиційних компаній у США та світі. Заснована в 1869 зі штаб-квартирою на Мангеттені в Нью-Йорку. Станом на 31 грудня 2022 року активи під управлінням Goldman Sachs у всьому світі перевищують $2 трлн.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, Goldman Sachs фактично почав виходити з російського ринку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло