У Латвії сталася пожежа на заводі, що виробляє дрони для України та НАТО
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Латвії сталася пожежа на заводі, що виробляє дрони для України та НАТО

Директор повідомив, що пожежа завдала великих збитків

This material is also available in English
У Латвії сталася пожежа на заводі, що виробляє дрони для України та НАТО
фото Shutterstock

У вівторок спалахнула пожежа на американському заводі з виробництва безпілотних літальних апаратів у Латвії, який виробляв дрони для військових України та союзників по НАТО.

Джерело. Про це пише ВВС.

Деталі. Два десятки поліцейських машин, дев'ять пожежних машин та п'ять машин швидкої допомоги прибули на місце пожежі на заводі американської компанії Edge Autonomy у Марупі, на околиці Риги.

«У виробничому корпусі виникла пожежа підвищеної небезпеки, утворився сильний дим», – йдеться у повідомленні пожежної служби у Твіттері.

У компанії Edge Autonomy підтвердили агентству LETA, що горить їхнє виробництво, проте від більш докладних коментарів відмовилися. Заступник директора Edge Autonomy Яніс Вілманіс повідомив, що пожежа завдала великих збитків, але точні її масштаби поки що невідомі.

Каліфорнійська компанія Edge Autonomy виробляє безпілотні літальні апарати великої дальності для розвідки, спостереження та розвідки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло