У Туреччині через землетрус обрушилося 6000 будівель, кількість загиблих у регіоні перевищила 6300 людей
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Туреччині через землетрус обрушилося 6000 будівель, кількість загиблих у регіоні перевищила 6300 людей

Рятівники з 65 країн світу вирушили на допомогу Туреччині та Сирії

У Туреччині через землетрус обрушилося 6000 будівель, кількість загиблих у регіоні перевищила 6300 людей
фото Reuters

За останніми даними, кількість загиблих від землетрусу в Туреччині та Сирії перевищила 6300 людей. Ще десятки тисяч постраждали. До регіону лиха прибуває міжнародна допомога.

Джерело. Цю інформацію наводить агентство Reuters.

Деталі. За останніми даними, кількість загиблих у Туреччині склала 4500 осіб. Про це повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. В Управлінні з ліквідації наслідків стихійного лиха (AFAD) повідомляють про понад 21 тисячу поранених з турецької сторони.

Ще понад 1800 людей загинули внаслідок землетрусів із сирійської сторони. Повідомляється приблизно про 4 тисячі поранених у Сирії.

У ВООЗ заявили, що землетруси загалом могли торкнутися 23 млн осіб, які проживають у постраждалому регіоні.

Повідомляється, що у Туреччині через землетруси обрушилися близько 6000 будівель.

Рятувально-пошукові роботи з обох боків кордону тривали всю ніч і продовжилися вранці у вівторок. Рятувальники, які намагаються знайти людей, що вижили під завалами на північному заході Сирії, висловлюють побоювання, що кількість загиблих може значно зрости.

Пошукові роботи ускладнюються погодними умовами: сильними дощами та снігопадом.

За даними AFAD, в район лиха окрім 25 тисяч турецьких рятувальників вирушили близько 3000 рятувальників із 65 країн світу.

Про допомогу Туреччині оголосили, зокрема, Греція та Швеція, які мають напружені стосунки з Анкарою. До регіону лиха спрямовується також допомога ООН, США, Великої Британії, України, Швейцарії, Китаю, росії, Індії, Японії, Ізраїлю, ОАЕ, інших країн та організацій.

За словами президента Туреччини Реджепа Ердогана, 70 держав запропонували допомогу у пошуково-рятувальних роботах.

Ердоган у вівторок оголосив режим надзвичайного стану на три місяці в десяти провінціях, які постраждали від землетрусів на півдні країни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло