Німеччина, Нідерланди та Данія викуплять 100 старих «Леопардів» для України
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Німеччина, Нідерланди та Данія викуплять 100 старих «Леопардів» для України

Танки будуть куплені безпосередньо у німецького виробника

This material is also available in English
Німеччина, Нідерланди та Данія викуплять 100 старих 	«Леопардів» для України
фото Shutterstock

Міністерства оборони Німеччини, Нідерландів та Данії у вівторок оголосили, що викуплять у виробників щонайменше 100 танків «Leopard 1A5» для України.

Джерело. Про це пише CNN.

Деталі. Міністерство оборони Нідерландів уточнило, що танки будуть куплені безпосередньо у німецького виробника та передані Україні найближчими місяцями.

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен сказала на прес-конференції у вівторок, що Leopard 1 – це хоч і старий, але «точно цілком придатний» для війни в Україні танк.

«Це перевірений танк, і, оскільки вони модернізовані і готові до бою, вони стануть в нагоді українцям», – цитує Кайсу Оллонгрен агентство Reuters.

Танк Leopard 1 вироблявся в 1965-1984 роках. Це попередник «Leopard 2» і за багатьма характеристиками, у тому числі за потужністю броні, поступається новішій моделі.

Новіші танки «Leopard 2» Україна також отримає: кілька десятків цих сучасних машин сумарно їй пообіцяли Німеччина та деякі інші країни.

Бекграунд. Нагадаємо, міністр оборони Резніков після зустрічі з міністром оборони Німеччини заявив, що “скоро буде багато позитивних новин”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло