KSG Agro на початок березня експортує через «зерновий коридор» 7000 тонн сільгосппродукції

KSG Agro на початок березня експортує через «зерновий коридор» 7000 тонн сільгосппродукції

За січень – лютий до портів уже поставлено понад половину запланованих обсягів

KSG Agro на початок березня експортує через «зерновий коридор» 7000 тонн сільгосппродукції
Фото: pixabay.com

Що сталося. Агрохолдинг KSG Agro до початку березня 2023 року має намір експортувати до країн Азії та Африки 7000 тонн зернових, які будуть відвантажені через порти Одеси та Одеської області в рамках «зернового коридору».

Джерело. Про це повідомляється в пресрелізі групи компаній.

Деталі. За січень – лютий 2023 року до портів Одеси та Одеської області вже поставлено понад половину запланованих до експорту обсягів сільгосппродукції.

Уточнено, що партія сільгоспкультур складається з 4000 тонн пшениці, 2000 тонн ячменю та 1000 тонн кукурудзи.

«Експорт зернових культур для нас не лише диверсифікація продажу, а й внесок у світову продовольчу безпеку. За ефективної та безпечної роботи «зернового коридору» ми плануємо й надалі здійснювати експорт нашої продукції», – наведено в повідомленні слова голови ради директорів холдингу Сергія Касьянова.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається свинарством, а також виробництвом, зберіганням, переробкою та продажем зернових та олійних культур. Його земельний банк становить близько 21 000 га.

За даними агрохолдингу, він входить до п'ятірки найкращих виробників свинини в Україні.

Бекграунд. KSG Agro у 2021 році наростив чистий прибуток у 16 разів проти 2020 року – до $20,27 млн, виторг – на 44%, до $30,75 млн, водночас збільшив EBITDA удвічі – до $12,28 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло