Подоляк: лише 9% західних компаній припинили вести бізнес в росії

Подоляк: лише 9% західних компаній припинили вести бізнес в росії

Найбільше прибутків у рф отримує австрійський банк Raiffeisen

This text is also available in English
Подоляк: лише 9% західних компаній припинили вести бізнес в росії
фото Офіційний сайт Президента України

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк написав у суботу, що за рік війни з російського ринку пішли лише 9% із півтори тисячі західних компаній, які там працювали.

Джерело. Про це він зазначив у своєму телеграм-каналі.

Деталі. За даними Подоляка, найбільше серед компаній, що залишилися в росії, німецьких (19,5%), за ними йдуть американські (12,4%), потім – японські (7%).

Подоляк перераховує багато компаній, які досі працюють у росії, і особливо виділяє австрійський банк Raiffeisen, прибуток якого в росії, за його даними, виріс на 313%.

«Працюючи в рф, міжнародні компанії сплачують до російського держбюджету податки, які використовуються для виготовлення продукції оборонно-промислового комплексу. Загальний річний виторг цих 1200+ компаній у росії – майже $290 млрд. Це п'ята частина ВВП рф», – пише радник глави Офісу президента України.

Союзники України ввели проти росії широкомасштабні санкції, але не заборонили роботу в росії повністю.

Подоляк наголошує на моральній, а не формальній стороні справи.

«Пасивна бездіяльність – це теж злочин. Поповнюючи російський бюджет мільярдами доларів, вони перешкоджають тому, щоб швидко і правильно завершити війну [...] Колективний Захід, чий ринок для міжнародних корпорацій є пріоритетним, повинен проявити жорстку позицію. Зрештою кожен суб'єкт у цій партії має визначитися: декларувати цінності на папері чи діяти. Мовчання вбиває. Буквально», – пише Михайло Подоляк.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло