Британська розвідка: росія втратила вбитими в Україні близько 60 000 солдатів

Британська розвідка: росія втратила вбитими в Україні близько 60 000 солдатів

Одна з причин — погане медичне забезпечення

This text is also available in English
Британська розвідка: росія втратила вбитими в Україні близько 60 000 солдатів
фото УНІАН

Міністерство оборони росії та сили приватних військових компаній, ймовірно, втратили 175 000–200 000 осіб із початку вторгнення в Україну. Серед них 40 000–60 000 убитими, йдеться у звіті розвідки Великої Британії.

Джерело. CNBC

Деталі. «За сучасними стандартами ці цифри становлять високе співвідношення загиблих та поранених. Це майже напевно пов'язане із надзвичайно примітивним медичним забезпеченням більшої частини сил», – вважає розвідка.

Відомство зазначає, що рівень втрат почав різко зростати з вересня, після того як президент владімір путін оголосив мобілізацію. Найчастіше військові гинуть чи зазнають поранень від вогню української артилерії.

Щодо ПВК «Вагнер», за даними британського Міноборони, вона втратила вже половину завербованих на війну в'язнів.

Загальні безповоротні втрати росії, тобто кількість тих, хто вибув з війська через поранення, смерть або зник безвісти, можуть налічувати близько 120 000 військовослужбовців.

При цьому ВВС та російське видання «Медіазона» ведуть підрахунки на основі даних з відкритих джерел. Станом на 12 лютого з початку вторгнення в Україну загинули 14 093 російські військові, підрахували вони.

За даними Генштабу ЗСУ на 17 лютого, російська армія втратила понад 141 000 осіб. США в останній оцінці наводять цифру 200 000. 20 січня голова Об'єднаного комітету начальників штабів американської армії генерал Марк Міллі говорив, що втрати росії вбитими та пораненими значно перевищують 100 000 людей.

Бекграунд. Нагадаємо, нещодавно полковник ЗСУ повідомив, що під Вугледаром було знищено дві елітні бригади російських військ.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло