Світовий банк та ЄБРР підписали першу знакову угоду про спільне фінансування

Світовий банк та ЄБРР підписали першу знакову угоду про спільне фінансування

Україна стане першою країною, яка отримає підтримку в фінансуванні торгівлі

Світовий банк та ЄБРР підписали першу знакову угоду про спільне фінансування
Фото: ukrinform

Що сталося. Європейський банк реконструкції та розвитку та Агентство з гарантування інвестицій Світового банку (MIGA) домовилися спільно фінансувати гарантії в рамках Програми сприяння торгівлі.

Джерело. Про це повідомила пресслужба MIGA, ЄБРР. 

Деталі. Сторони підписали першу знакову угоду про спільне фінансування, відповідно до якої MIGA надасть ЄБРР гарантії фінансування торгівлі на суму до $200 млн для покриття частини ризиків ЄБРР в рамках Програми сприяння торгівлі (TFP) банку. 

Основним бенефіціаром угоди буде Україна, де початкова гарантія MIGA для ЄБРР буде негайно використана для підтримки фінансування торгівлі в той час, коли війна сильно порушила торговельні потоки та ланцюги постачань.

«В Україні імпорт, створений завдяки новому партнерству між MIGA та ЄБРР, сприятиме гуманітарним потребам і допоможе підтримувати розвиток таких галузей, як сільське господарство, одночасно забезпечуючи важливий імпорт, необхідний для виробництва», – йдеться в повідомленні.

«Ця гарантія матиме важливий вплив, допомагаючи нам збільшити наш бізнес у сфері торговельного фінансування в Україні, що є одним із наших стратегічних пріоритетів у роботі в цій країні», – сказала президентка ЄБРР Оділі Рено-Бассо.

Бекграунд. Нагадаємо, що ЄБРР інвестує у будівництво М10 Lviv Industrial Park $24,5 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло