Власник «Київстару» уклав угоду з OneWeb про супутниковий інтернет в Україні

Власник «Київстару» уклав угоду з OneWeb про супутниковий інтернет в Україні

Veon планує використовувати послуги компанії у надзвичайних ситуаціях, щоб компенсувати пошкодження мереж на землі

Власник 	«Київстару» уклав угоду з OneWeb про супутниковий інтернет в Україні
Фото: Reuters

Телекомунікаційний холдинг Veon, який володіє найбільшою в Україні мережею мобільного зв’язку «Київстар», уклав угоду з британською компанією OneWeb щодо інтеграції супутникових послуг компанії з її наземною мережею.

Про це повідомляє Reuters.

Супутники можуть допомогти захистити телекомунікаційні з’єднання, коли звичайні мережі порушуються через війни чи стихійні лиха. Три джерела, обізнані з цим питанням, сказали, що партнерство може призвести до того, що компанії запустять послуги підключення в деяких частинах Казахстану, Пакистану та України.

Очікується, що про угоду буде оголошено вже в середу. Veon і OneWeb відмовилися від коментарів.

Зазначається, що український підрозділ Veon уже співпрацює зі Starlink Ілона Маска, щоб посилити покриття в Україні. Veon і Starlink ведуть переговори щодо комісії на наступний рік після того, як уряди та інші організації сплатять за послугу до весни 2023 року.

Кожен термінал OneWeb забезпечує підключення до сотень людей і може працювати від сонячної енергії. OneWeb має близько 550 низькоорбітальних супутників і планує запустити десятки інших за допомогою SpaceX, що належить Маску.

За словами джерел видання, Veon планує використовувати послуги OneWeb у надзвичайних ситуаціях, щоб компенсувати пошкодження мереж на землі та розширити покриття на сільську місцевість.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Київстар» став першим великим провайдером у проєкті із захисту від фінансового фішингу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло