НБУ оштрафував державний Укргазбанк на 65 млн грн за порушення правил фінмоніторингу

НБУ оштрафував державний Укргазбанк на 65 млн грн за порушення правил фінмоніторингу

Загалом у лютому регулятор застосував заходи впливу до двох банків та дев’яти небанківських фінустанов

НБУ оштрафував державний Укргазбанк на 65 млн грн за порушення правил фінмоніторингу

Національний банк України у лютому застосував заходи впливу до двох банків та дев’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства 

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Державний Укргазбанк покарали за неналежну організацію системи запобігання та протидії та проведення первинного фінансового моніторингу. Нацбанк нарахував порушення одразу семи пунктів закону про запобігання та протидію легалізації незаконних доходів та положення НБУ про здійснення банками фінансового моніторингу. Банк має сплатити 64,6 млн грн штрафу.

А-Банк отримав письмове застереження за порушення строку надання додаткової інформації. Застереження також отримали 5 небанківських фінустанов – за неподання фінзвітності, відсутність інформації для клієнта та системи технологічного відеоконтролю за процесом обслуговування. 

Ще 4 компанії було оштрафовано. Найбільше сплатять ТОВ «ФК «Валта груп» та ТОВ «ФК «Партнер» за порушення ними порядку здійснення торгівлі іноземною валютою в готівковій формі – 330 та 233 тис грн відповідно. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Нацбанк оштрафував сервіс MisterCash на 76 500 грн за порушення «колекторського» закону.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло