На 3 українських АЕС відбулася ротація експертів МАГАТЕ
Мова про Рівненську, Південноукраїнську та Хмельницьку електростанції

На трьох українських АЕС відбулася ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).
Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».
Експертів замінили їхні колеги на Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій атомних електростанціях. У НАЕК додають, що постійне перебування представників МАГАТЕ на українських АЕС робить можливими безперервні контроль і моніторинг ядерної та радіаційної безпеки.
«Енергоатом» також пояснив, що інспектори Агентства можуть аналізувати й вплив російських військових ударів на енергетичну інфраструктуру України та доносити інформацію про це до всієї світової спільноти.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна висуває свою кандидатуру до Ради керуючих МАГАТЕ. Міненерго України закликає учасників засідання підтримати заявку.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].