Найбільший агрохолдинг України готується вийти з Варшавської біржі

Найбільший агрохолдинг України готується вийти з Варшавської біржі

Компанія планує розглянути питання делістингу Kernel на Варшавській фондовій біржі

Найбільший агрохолдинг України готується вийти з Варшавської біржі

Компанія Namsen Limited бізнесмена Андрія Веревського, яка є найбільшим акціонером агрохолдингу Kernel Holding і володіє близько 40% його акцій, планує розглянути питання делістингу Kernel на Варшавській фондовій біржі. 

Про це йдеться в опублікованому 6 березня листі акціонера.

«З низки причин ми дійшли висновку, що стратегічні, комерційні та фінансові недоліки, які є результатом лістингу компанії на Варшавській фондовій біржі, переважують відносні переваги публічності компанії», – йдеться в листі Веревського.

Зазначається, що 219 паперів за ціною 18,5 злотого за штуку й розпочати делістинг Kernel на Варшавській фондовій біржі.

Акції холдингової компанії «Кернел» Kernel Holding SA (Люксембург) котируються на Варшавській фондовій біржі з листопада 2007 року. Капіталізація компанії зараз становить близько 1,7 млрд злотих, або $388 млн, курс однієї акції – 20, 28 злотого.

Бекграунд. Раніше компанія заявила, що вже отримала погодження від Антимонопольного комітету України, але оскільки Kernel Holding S.A. зареєстрований у Люксембурзі, рішення про делістинг за місцевим законодавством має ухвалювати рада директорів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло