ФГВФО виставив на продаж офіс АТ «Банк Січ» у центрі Києва
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ФГВФО виставив на продаж офіс АТ «Банк Січ» у центрі Києва

Початкова ціна реалізації лота 31,7 млн грн

ФГВФО виставив на продаж офіс АТ «Банк Січ» у центрі Києва
Фото: ілюстративне

28 березня ФГВФО планує провести аукціон з продажу будівлі колишнього відділення АТ «Банк Січ» у центрі Києва. Об’єкт нерухомості загальною площею 493 кв. м розташований на вул. Володимирська, 63, і на продаж виставлений уперше.

Про це повідомляє ФГВФО.

Лот – триповерховий будинко з мансардою у Шевченківському районі столиці. Доступ до будівлі, розташованої всередині внутрішньоквартальної міської забудови, можливий як з вулиці Володимирська, так і з вулиці Льва Толстого через арки в будинках. Територія навколо будинку огороджена парканом та автоматизованою брамою. Крім того, до складу лоту також включено основні засоби.

Торги заплановані за класичною моделлю аукціону. Участь у них можуть взяти фізичні та юридичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресором.

У ФГВФО наголошують, що кошти, отримані від продажу активів будуть спрямовані на розрахунки з кредиторами АТ «Банк Січ».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ФГВФО виставив на продаж активи 8 банків на 1,4 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло