У пропагандиста Соловйова знайшли п'яту віллу в Італії – він переписав її на матір
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У пропагандиста Соловйова знайшли п'яту віллу в Італії – він переписав її на матір

Тепер йому заборонено вїзд в усі країни Євросоюзу

This material is also available in English
У пропагандиста Соловйова знайшли п'яту віллу в Італії – він переписав її на матір
фото DR

Російський пропагандист Владімір Соловйов спробував приховати ще один, п'ятий, особняк в Італії. Нерухомість була записана на матір телеведучого.

Джерело. Про це повідомило видання «Важные истории», яке опублікувало витяг з реєстру.

З розслідувань Фонду боротьби з корупцією Навального було відомо, що Соловйову повністю належать два будинки, частково один, ще одним володіє його мати. Однак, як з'ясувалося, на Ірину Соловйову оформлено не одну, а дві італійські вілли, причому друга теж розташовується на озері Комо.

Після початку вторгнення росії в Україну пропагандист, який підтримав війну, потрапив під санкції ЄС, Великої Британії, Канади, Швейцарії, Австралії, Японії та інших країн.

У березні 2022 року влада Італії заарештувала дві вілли Соловйова на озері Комо загальною вартістю 8 млн євро.

Команда Навального, яка виявила особняки ведучого, не враховані владою, попросила заарештувати і цю нерухомість комітет фінансової безпеки Італії, який стежить за дотриманням санкцій ЄС. Також вони запропонували відкликати візи та посвідки на проживання у членів родини Соловйова. Тепер йому заборонено в'їзд до всіх країн ЄС.

Нещодавно Соловйов звинуватив владу Європи у нацизмі та антисиметизмі. «У мене немає питань до цих нацистських сволочів. Вони нацисти. Спочатку вони позбавляють євреїв, таких, як я, власності в Італії. Нам, євреям, не звикати, як європейські нацисти позбавляють нас власності», – заявив він.

Бекграунд. Як стало відомо, Євросоюз готує закон, який дозволить запроваджувати санкції проти родичів російських олігархів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло