Ціна на кар’єр нерудних копалин «Кварц» зросла під час аукціону більш ніж на 16%
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ціна на кар’єр нерудних копалин «Кварц» зросла під час аукціону більш ніж на 16%

Остаточна пропозиція по лоту становить понад 2,81 млн гривень

Ціна на кар’єр нерудних копалин «Кварц» зросла під час аукціону більш ніж на 16%

На онлайн-аукціоні ціна на ЄМК ДП «Дружбівський кар’єр нерудних копалин «Кварц» зросла більш ніж на 16% – до 2,81 млн гривень, найбільшу ціну запропонувало ТОВ «Імуногенетика»

Про це стало відомо з даних, опублікованих на сайті Prozorro.Продажі.

За лот змагалися два учасники – ТОВ «Макситоргбуд» (його остаточна пропозиція становила 2 810 500 грн) і ТОВ «Імуногенетика» з пропозицією 2 810 501 грн). 

Отже, «Імуногенетика» запропонувала на 1 гривню більше, ніж її конкурент. Зараз готується протокол торгів, повідомив торговий майданчик.

Згідно з даними «Опендатабот», ТОВ «Імуногенетика» засноване 23 травня 2019 року зі статутним капіталом в 1000 грн. Основною діяльністю компанії зазначається ветеринарна діяльність. Вказано, що власниками та засновниками компанії є Цацкін Георгій Маркович і Коваль Дмитро Віталійович, вони також мають спільне підприємство ТОВ «Гід груп»

Уточнюється, що Коваль також володіє ПП «Еліта дент», ТОВ «Деснянський автомобіліст ЛТД», ТОВ «КДР», ТОВ «Гід груп», ФГ «Річфілд агро».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ФДМУ виставив на продаж кар’єр «Кварц». Окрім того, Mind проаналізував діяльність підприємства, потенційні переваги та недоліки активу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло