АМКУ оскаржить рішення суду у справі «Зеонбуду»

АМКУ оскаржить рішення суду у справі «Зеонбуду»

Суд скасував рішення АМКУ про притягнення ТОВ до відповідальності за зловживання монопольним становищем

АМКУ оскаржить рішення суду у справі «Зеонбуду»
Фото: flickr.com

Господарський суд Києва скасував рішення АМКУ про притягнення ТОВ «Зеонбуд» до відповідальності за зловживання монопольним становищем під час надання послуг із трансляції телепрограм загальнонаціональних каналів у цифровому форматі DVB-T2.

Після ознайомлення з мотивами рішення суду першої інстанції комітет оскаржить його в апеляційному порядку.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет встановив, що з вересня 2011 року до грудня 2019 року ТОВ «Зеонбуд», зловживаючи своїм монопольним становищем, встановлювало тарифи на телекомунікаційні послуги без будь-яких розрахунків та економічних обґрунтувань.

Зазначається, що надалі ТОВ «Зеонбуд» змінювало тарифи шляхом надання знижок окремим компаніям, а також без економічного обґрунтування. Як наслідок, за одні й ті самі послуги різні компанії сплачували від 0% до 100% тарифу.

Бекграунд. Комітет визнав такі дії «Зеонбуду» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінувальним) становищем. Компанію оштрафували на 25 725 533 грн і зобов’язали припинити порушення.

Товариство з рішенням АМКУ не погодилося й оскаржило його в суді. Перша та апеляційна інстанції ухвалили рішення не на користь АМКУ.

Справу розглядав Господарський суд міста Києва вдруге, після її повернення на новий розгляд Верховним Судом за касаційною скаргою комітету.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло