На росії майже 900 компаній подали позов проти Google

На росії майже 900 компаній подали позов проти Google

Більшість позовів пов'язані з несплатою послуг із розміщення реклами

This material is also available in English
На росії майже 900 компаній подали позов проти  Google
фото Shutterstock

До позову про банкрутство ТОВ «Гугл» – російської «дочки» американської компанії Google – додалися заяви з вимогами від 885 російських компаній.

Джерело. Про це повідомляють «Ведомости» з посиланням на судову картотеку.

Сума вимог кредиторів лише в реєстрі третьої черги становить 105 млн рублів. Більшість позовів пов'язані з несплатою послуг із розміщення реклами.

Серед тих, хто подав заяви про включення своїх вимог до позову, –  медіаструктури «Российская газета», «Росбизнесконсалтинг», «Коммерсантъ» та ін.

У червні 2022 року ТОВ «Гугл» подало заяву про банкрутство. Компанію зобов'язали виплатити 28,3 млрд рублів штрафів, з яких тільки 62 млн рублів були сплачені добровільно, а понад 8,7 млрд рублів були стягнуті приставами.

У грудні 2021 року компанія отримала штраф у розмірі 7,2 млрд рублів за невидалення забороненої інформації. За пів року цей штраф зріс на 0,5 млрд рублів через виконавчий збір.

У «роскомнадзорі» нагадали, що Google не сплатив штраф у розмірі 19,6 млрд рублів – на рахунках компанії заарештовано 500 млн рублів за судовим позовом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло