Китайська Xinxing планує інвестувати $2 млрд в металургійні заводи в зоні Суецького каналу

Китайська Xinxing планує інвестувати $2 млрд в металургійні заводи в зоні Суецького каналу

Заводи будуть спеціалізуватися на виробництві залізних труб та металевих виробів

Китайська Xinxing планує інвестувати $2 млрд в металургійні заводи в зоні Суецького каналу
Фото: з вільного доступу

Китайська компанія Xinxing Ductile Iron Pipes має намір інвестувати $2 млрд у побудову металургійних заводів у економічній зоні Суецького каналу.

Про це повідомляє Reuters

Зазначається, що підприємства планується звести в промисловій зоні в єгипетському порту Айн-Сохна на Червоному морі, і що вони будуть виробляти залізні труби та сталеві вироби.

Раніше гонконгська компанія CK Hutchison Holding і китайська Cosco Shipping Ports оголосили про інвестиції в термінали в портах Айн-Сохна і Александрія, а єгипетський уряд повідомив, що China Energy прагне інвестувати у великий проєкт з виробництва зеленого водню в Єгипті.

Xinxing Ductile Iron Pipes один із світових лідерів у виробництві матеріалів із високоміцного чавуну з кулястим графітом для водопостачання та водовідведення. Основні напрямки діяльності концерну – випуск чавуну та сталі, виробництво труб, фасонних частин та іншої продукції, виготовлення обладнання. Корпорація входить до ключових державних підприємств КНР.

За даними Bloomberg, станом на березень 2023 року Xinxing Ductile Iron Pipes займає більше 20% частки на відповідному ринку труб в Китаї. Крім того, компанія поставляє свою продукцію до більш ніж 50 країн світу. 

За даними на 2021 рік, капіталізація Xinxing Ductile Iron Pipes становила близько $3,3 млрд.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Єгипет оголосив про будівництво великого залізничного проекту – «Суецького каналу на рейках».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло