BlackRock та KKR шукають нових інвесторів у мережу нафтопроводів Adnoc

BlackRock та KKR шукають нових інвесторів у мережу нафтопроводів Adnoc

Потенційна транзакція може бути оціненою у понад $4 млрд

BlackRock та KKR шукають нових інвесторів у мережу нафтопроводів Adnoc
Фото: ілюстративне

Інвесткомпанії BlackRock та KKR Group шукають нових партнерів для проєкту Adnoc Oil Pipeline Investment. Вони вивчають можливість перевести спільну частку в проєкті в окрему структуру, що дозволить іншим інвесторам отримати доступ до активу.

Про це повідомляє Bloomberg.

Уточнюється, що фонди розглядають варіант переведення своєї спільної частки обсягом 40% в Adnoc Oil Pipelines в нову структуру. Наразі ця частка разом з боргом оцінюється в близько $4 млрд.

Adnoc Oil Pipeline Investment – підрозділ нафтової компанії Abu Dhabi National Oil Company, що займається будівництвом та експлуатацією нафтопроводів в ОАЕ.

Компанія управляє двома головними нафтопроводами в ОАЕ: West-East Pipeline і Habshan-Fujairah Pipeline.

West-East Pipeline – це один з найбільших нафтопроводів світу, який пролягає на відстані понад 800 км від міста Habshan на заході ОАЕ до порту Fujairah на сході країни. Цей нафтопровід забезпечує транспортування нафти від родовища в Затоці до терміналу на сході ОАЕ для її подальшого експорту.

Habshan-Fujairah Pipeline є другим головним нафтопроводом, яким управляє Adnoc Pipeline. Цей нафтопровід також пролягає від міста Habshan на заході ОАЕ до порту Fujairah на сході країни, проте він є коротшим за West-East Pipeline і має довжину близько 400 км. Habshan-Fujairah Pipeline відіграє важливу роль у транспортуванні нафти з нафтогазового родовища Абу-Дабі на сході ОАЕ до порту Фуджайра на заході, з якого вона транспортується на світові ринки.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що BlackRock та ще 200 великих фондів можуть постраждати через «фонд Адані».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло