Leroy Merlin виходить із російського ринку

Leroy Merlin виходить із російського ринку

Компанію передадуть місцевому менеджменту

Leroy Merlin виходить із російського ринку
Фото: eficia.com

Французька компанія Leroy Merlin (входить до складу Auchan Group) оголосила про намір продати всі свої магазини у росії. Компанію передадуть місцевому менеджменту.

Про це йдеться на сайті компанії.

«Після більш ніж 18 років діяльності в росії передача контролю над Leroy Merlin місцевому керівництву повинна зберегти робочі місця для 45 000 співробітників», – йдеться в повідомленні французької групи ADEO, яка володіє компанією.

Там зазначили, що процес виходу з рф розпочали кілька місяців тому, а з початку війни ADEO зупинила всі нові інвестиції в росії.

«Угода буде схвалена відповідними органами в росії. Протягом усього процесу пріоритет ADEO – діяти відповідально, поважаючи всіх співробітників», – повідомляється у пресрелізі.

Рік тому – у березні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення – керівництво Leroy Merlin надіслало російським партнерам листа, у якому повідомило про намір залишитися на ринку, розширити асортимент та збільшити постачання.

Бекграунд. В Україні компанія Leroy Merlin стала одним із найбільш критикованих українцями транснаціоналів. Мережа уже закрила чотири з шести своїх супермаркетів в Україні – тоді як у рф компанія продовжувала розвивати свої 112 магазинів, які приносили 18% продажів усієї групи.

На старті української експансії французька компанія мала плани на мережу з 25 магазинів.

Один із нечисленних магазинів «Леруа Мерлен» в Україні був розташований у столичному ТРЦ Retroville. Цей торговельний центр у березні 2022 року був атакований російською ракетою «Калібр» і зазнав серйозних пошкоджень. Компанія не стала його відновлювати, і зараз це місце зайняв інший орендар.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло