ФДМУ виставив на продаж Ганнопільський спиртовий завод

ФДМУ виставив на продаж Ганнопільський спиртовий завод

Стартова ціна лоту – 3,8 млн грн

ФДМУ виставив на продаж Ганнопільський спиртовий завод
Фото: ФДМУ

14 квітня ФДМУ планує провести аукціон із приватизації Ганнопільського спиртового заводу (с. Ганнопіль, Хмельницька область). Це 62 будівлі та споруди, загальною площею 10208,2 кв. м. Реєстраційний внесок для участи в аукціоні становить 1,34 млн грн.

Про це повідомляє ФДМУ.

До складу підприємства входять 62 будівлі та споруди. Це адміністративні приміщення, конюшні, вагові, склади, насосні, солодовні, гаражі, цехи розливу, мехмайстерня тощо. Вони потребують ремонту.

Підприємство не виробляє продукцію з 2011 року та отримує збитки. У 2020 році вони становили 782 тис. грн, 2021-му – 1,7 млн грн, 2022-му – 2 млн грн. Сума боргів компанії – 15,29 млн грн.

Зазначається, що новий власник зобов'язується зберігати персонал та погасити борги підприємства протягом 6 місяців після підписання договору купівлі-продажу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ФДМУ планує продати комплекс приміщень на кордоні з Польщею ТОВ «НВП Волинський сад».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло