“Опинились в біді”: російські окупанти скаржаться путіну на великі втрати і загороджувальні загони

“Опинились в біді”: російські окупанти скаржаться путіну на великі втрати і загороджувальні загони

За їх словами, командування навмисно кинуло їх на вірну смерть, щоб знищити очевидців

This material is also available in English
“Опинились в біді”: російські окупанти скаржаться путіну на великі втрати і загороджувальні загони
скріншот

Російські солдати із загону «Шторм» 5 бригади 1 корпусу 8 армії після двох тижнів боїв опинилися в окопах у селі Водяне Донецької області. Командування відмовилося їх звідти евакуювати. Вони записали відеозвернення до президента путіна, де розповіли про те, що проти них виставили загороджувальні загони.

Джерело: Відео опублікували російські Z-канали.

«Наше керівництво жене нас на кулемети, міномети, танки. Ми сиділи під відкритим вогнем мінометів, артилерії 14 діб. Зазнали величезних втрат – 34 особи 300-х, 22 особи – 200-х. Командир роти наш загинув», – кажуть російські окупанти.

Вони також заявили, що жодного разу не бачили керівництво 5 бригади, називаючи його «злочинним угрупованням». Солдати також стверджують, що вони досі числяться в навчанні Калінінграда, і їх кинули в окопах без документів і забезпечення.

«Зараз нам не дають взагалі вийти нікуди. Нас продовжують знищувати. Там смерть, попереду також смерть. Нам погрожували розстрілом, якщо ми не підемо вперед. Нас на виході хочуть знищити як свідків недбалого злочинного керування», – поскаржилися орки.

Автори відеозвернення стверджують, що їм доводиться платити за лікування у шпиталі, інакше їх туди не приймають.

«З солдатів беруть грошові побори. Якщо гроші не здавалися, людей обіцяли одразу кинути кудись на передок… Поранених зі шпиталів через три дні виписували, не надавши ніякої допомоги, не витягнувши уламки, назад відправляли на передній край. І брали ще з них гроші 20 тисяч (рублів)», – поскаржилися російські солдати.

Бекграунд. Як повідомила британська розвідка, наступ російських військ на Бахмут Донецької області значною мірою застопорився через виснаження сил окупантів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло