путін заявив, що росія розмістить в Білорусі ядерну зброю

путін заявив, що росія розмістить в Білорусі ядерну зброю

Також він анонсував в Білорусі будівництво сховища для ядерної зброї

This material is also available in English
путін заявив, що росія розмістить в Білорусі ядерну зброю
фото DR

Російський диктатор владімір путін підписав угоду про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, повідомляє Sky News з посиланням на російське інформагентство ТАСС.

Повідомляється, що туди вже перекинули десять літаків, здатних нести ядерне озброєння.

«Ми домовилися з Лукашенком, що ми розмістимо тактичну ядерну зброю в Білорусі, не порушуючи режиму нерозповсюдження», – сказав путін.

путін заявив, що це не порушить угоди про нерозповсюдження ядерної зброї, оскільки США вже мають таку зброю в Європі.

Він додав, що москва до липня закінчить будівництво спеціального сховища для ракет.

«Ми вже допомогли білорусам: переобладнали літаки, 10 типів літаків готові до застосування тактичної зброї, передали “Іскандер”, з 3 квітня приступаємо до навчання екіпажів, приступаємо до будівництва сховища для ядерної зброї. Ми не передаємо Білорусі нашу тактичну ядерну зброю, але розмістимо її і навчимо військових, як США в Європі», – заявив російський диктатор. Він додав, що росія вже передала Мінську комплекс Іскандер, який може бути носієм ядерної зброї.

За словами путіна, Лукашенко давно порушує питання про розміщення в Білорусі російської тактичної ядерної зброї. Приводом для переговорів з Мінськом стала заява Великої Британії про передачу Україні снарядів із збідненим ураном, оскільки це так чи інакше пов'язано з ядерними технологіями.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло