Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня

Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня

Постачання за деякими с/г культурами суттєво не змінилися в порівнянні з минулим місяцем

This material is also available in English
Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня
Фото: istockphoto.com

Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня.

Про це повідомляє Комітет аграрної та земельної політики ВРУ.

Результат за перші 15 днів березня лише на 100 000 тонн більше, ніж за ту саму кількість днів лютого. Відповідно постачання за деякими сільськогосподарськими культурами суттєво не змінилися в порівнянні з останнім місяцем зими.

Найбільше з-поміж усіх культур зменшилися відвантаження пшениці – до 827 000 тонн. Водночас постачання кукурудзи незначно зросли – за першу половину березня цієї культури поїхало на 250 000 тонн більше, ніж за половину минулого місяця.

Зазначається, що пропозиція зерна на початок сезону становила понад 70 млн тонн завдяки великим перехідним залишкам, які Україна сформувала через війну. Загалом із початку нового сезону, тобто з липня 2022 року, з України поїхало 34,8 млн тонн пшениці, кукурудзи та ячменю.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Укрзалізниця» скасувала 150 вагоновідправок зерна до портів через порушення процедури торгів. Компанія вимагатиме від платформи закупівель «Е-Тендер» компенсації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло