Apple запустила в США сервіс з оформлення онлайн-покупок у кредит

Apple запустила в США сервіс з оформлення онлайн-покупок у кредит

Послуга Pay Later дозволяє купувати товари до $1000 зі сплатою частинами

Apple запустила в США сервіс з оформлення онлайн-покупок у кредит
Фото: applesfera.com

Apple запустила сервіс Pay Later, який дозволяє замовляти товари у застосунках та на вебсайтах на iPhone та iPad на виплат.

Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Сервісом поки що може скористатися обмежена кількість користувачів пристроїв під керуванням iOS та iPadOS 16.4: «обрані випадковим чином» користувачі у США отримають запрошення на ранній доступ.

Власники iPhone та iPad можуть скористатися послугою для отримання позик на суму від $50 до $1000, а потім погасити їх чотирма платежами протягом шести тижнів без відсотків або комісій.

Про запуск Pay Later було оголошено ще на Всесвітній конференції розробників (WWDC) минулого року, спочатку передбачалося, що сервіс стане доступним одночасно з iOS 16 (вийшла у вересні 2022 року). Однак пізніше Apple заявила, що відкладає реліз через технічні труднощі.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Apple планує розробити нову лінійку MacBook з сенсорними екранами. Перший ноутбук з таким оновленням може вийти у 2025 році. Оновлення лінійки також може призвести до того, що компанія перейде з РК-дисплеїв на OLED-дисплеї для 14-дюймових та 16-дюймових моделей Pro.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло