EasyPay, Avenga і стартап Let's Enhance стали резидентами Дія.City – Федоров

EasyPay, Avenga і стартап Let's Enhance стали резидентами Дія.City – Федоров

Загальна кількість резидентів Дія.City збільшилася до 500 компаній

EasyPay, Avenga і стартап Let's Enhance стали резидентами Дія.City – Федоров
Фото: flickr.com

Електронна платіжна система EasyPay, один із найбільших небанківських операторів платіжних і фінансових сервісів в Україні, а також ще кілька компаній долучилися до правового та податкового режиму для IT-компаній Дія.City, що діє в країні.

Про це повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«За останній місяць до Дія.City приєдналася глобальна ІТ-консалтингова та інжинірингова платформа Avenga з офісами по всьому світу. Український стартап Let's Enhance, який займається розвитком штучного інтелекту. Один із найбільших в Україні платіжних інтернет-сервісів EasyPay», – написав він.

За словами Федорова, до Дія.City активно долучаються edtech-стартапи з величезним потенціалом, зокрема Mate Academy – онлайн-академія IT-професій, що навчає програмування, розробник edtech-hardware для дітей і дорослих Nanit Robot, а також Sensorama Lab – компанія імерсивних технологій, що спеціалізується на створенні віртуальної та доповненої реальності, 3D-моделюванні та анімації.

У Мінцифри уточнили, що загальна кількість резидентів Дія.City збільшилася до 500 компаній.

Бекграунд. Раніше повідомлялося про приєднання до Дія.City фінського виробника телекомунікаційного обладнання Nokia в Україні.

Електронна платіжна система EasyPay працює на українському ринку з 2007 року. Володіє інтегрованою платіжною мережею, що дає змогу здійснювати платежі офлайн та онлайн, а також через мобільні застосунки. Співпрацює з найбільшими банками, мобільними операторами та провайдерами інтернету, є партнером програми лояльності Fishka.

Стартап Let's Enhance – український Al-стартап, що розробляє платформу для оброблення зображень за допомогою нейронних мереж Claid.

Avenga – глобальна IT-консалтингова та інжинірингова платформа, яка налічує понад 30 офісів у світі та створює технологічні рішення у фармацевтичній, медико-біологічній, страховій, фінансовій та автомобільній галузях.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло