Воллес оцінив втрати росії у війні проти України у 220 тисяч осіб

Воллес оцінив втрати росії у війні проти України у 220 тисяч осіб

Британія незабаром віддасть Україні свої самохідні артилерійські установки AS90

This material is also available in English
Воллес оцінив втрати росії у війні проти України у 220 тисяч осіб
фото DR

Втрати росії у війні проти України загалом з початку вторгнення зросли до 220 тисяч осіб. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес на прес-конференції зі шведським колегою Полом Йонсоном. Він уточнив, що ця цифра ґрунтується на даних розвідки США.

Джерело. Про це повідомляє журналістка Sky News Дебора Гейнс у Твіттері.

Уточнюється, що йдеться про втрати загиблими та пораненими.

Воллес зазначив, що російські війська «практично не просуваються вперед» і «несуть величезні втрати», а також вказав на «глибокі системні проблеми» в армії рф.

Воллес пообіцяв, що Британія продовжить надавати військову допомогу Києву. За його словами, перші танки Challenger вже прибули до України.

Крім того, Лондон та Стокгольм підписали договір про постачання британській армії 14 самохідних артилерійських установок Archer шведського виробництва. Це дозволить Британії підтримати Україну, віддавши їй установки AS90.

Центр стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS) зазначав, що за рік вторгнення армія рф зазнала більше бойових втрат, ніж за всі війни з часів Другої світової разом узяті: від 200 до 250 тисяч осіб, серед яких 60-70 тисяч убитих.

За його даними, середні місячні втрати в Україні як мінімум у 25 разів перевищують кількість убитих на місяць у Чечні та у 35 разів – в Афганістані.

Подібну оцінку наводила британська розвідка. Вона зазначала, що до лютого реальні втрати російської армії в Україні сягнули 175-200 тисяч осіб, із них – 40-60 тисяч убитими.

Бекграунд. Раніше The Times писав, що кожні 90 метрів української землі дістаються росії ціною втрати близько 2000 військових.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло