Україна отримала грант від США на $1,25 млрд – Мінфін

Україна отримала грант від США на $1,25 млрд – Мінфін

Фінансування спрямують на пенсійні виплати, допомоги ВПО, оплати праці деяких працівників тощо

This material is also available in English
Україна отримала грант від США на $1,25 млрд – Мінфін
Фото: pexels.com

До державного бюджету України надійшли грантові $1,25 млрд, надані США через Цільовий фонд Світового банку

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Кошти надали в рамках четвертого додаткового фінансування для проєкту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE).

Грантове фінансування спрямують на забезпечення часткового відшкодування видатків Держбюджету, зокрема на пенсійні виплати, підтримку окремих програм державної соціальної допомоги (допомоги для ВПО), забезпечення оплати праці працівників державних органів, співробітників ДСНС та працівників ЗВО.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення рф Україна отримала від Сполучених Штатів Америки вже $15,5 млрд у формі грантів. 

На сьогодні в Україні впроваджується спільний з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) та Міжнародною асоціацією розвитку (МАР) проєкт PEACE на загальну суму $14,9 млрд та 1,4 млрд євро.

Бекграунд. Нагадаємо: Україна залучить другий грант від США в розмірі $2,5 млрд. Кошти підуть на зарплати українським рятувальникам, вчителям, лікарям, на допомогу пенсіонерам, ВПО.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло