Челендж з Reactor Monitor: Оптимізуйте простір кабіни вантажівки та отримайте грошову винагороду від Iveco Group
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Оптимізуйте простір кабіни вантажівки та отримайте грошову винагороду від Iveco Group

Спроєктуйте зручне і комфортне середовище для водіїв

Челендж з Reactor Monitor: Оптимізуйте простір кабіни вантажівки та отримайте грошову винагороду від Iveco Group

Автомобільне вантажоперевезення є важливою частиною будь-якої розвиненої економіки. В Європейському Союзі слідкують за дотриманнями трудових норм для водіїв вантажівок, що встановлені Регламентом Європейського Парламенту і Ради ЄС № 561/2006 та передбачають низку штрафів у разі їх порушення. Перевізників та водіїв часто перевіряють на дотримання цих норм, інколи навіть за допомогою дронів. Саме так нещодавно вчинила голландська Інспекція навколишнього середовища і транспорту (ILT), щоб дізнатися, чи дотримуються водії режиму 45-годинного відпочинку за межами транспортного засобу: за допомогою дронів «зазирнула» в кабіни, зафіксувала порушення і наклала штрафи.

Дійсно, для водія-далекобійника, який частину життя проводить за кермом своєї вантажівки, кабіна стає і робочим простором, і житлом. Тому правильне проєктування місця для водіння надзвичайно важливе, адже воно має забезпечувати водіям і оптимальні умови роботи, і широкі можливості для відпочинку та розваг. Це і стало темою челенджу від Iveco Group.

The Evolution of Trucking Experience

Ключова індустрія: Engineering/Design.

Опис: Iveco Group шукає новий оптимізований дизайн простору для водія вантажівки, який би задовольнив зростаючий попит на продуктивність, безпеку та комфорт водія і водночас враховував існуючі обмеження простору кабіни. Знайдіть найкраще поєднання системи сидіння водія, місця відпочинку і простору над кабіною та спроєктуйте зручне і комфортне середовище для водіїв.

Переваги для команд: Це конкурс ідей, його загальний призовий фонд – $15 000. Кращі ідеї отримають від $2 500, а переможець – щонайменше $5 000. Розв’язувачі не зобов’язані передавати заявнику виключні права інтелектуальної власності на свою розробку, але надають йому безоплатну, безстрокову та невиключну ліцензію на комерційне використання будь-якої інформації, включеної в пропозицію, зокрема у рекламних цілях.

Дедлайн: 23 квітня 2023 року.

Як взяти участь: Форма заявки розміщена на платформі Wazoku, доступна для заповнення після реєстрації.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло