Bloomberg: Інвестори виводять кошти з фондів, що спрямовані на інвестування в нафту

Bloomberg: Інвестори виводять кошти з фондів, що спрямовані на інвестування в нафту

Причиною відпливу є побоювання щодо попиту на цей ресурс

Bloomberg: Інвестори виводять кошти з фондів, що спрямовані на інвестування в нафту

Відплив коштів із фонду WisdomTree's Brent Crude Oil ETP досяг $55,7 млн минулого четверга, що є найбільшим одноденним показником із кінця 2019 року. Інший фонд, ProShares Ultra Bloomberg Crude Oil ETF, минулого тижня зазнав відпливу на суму $158,5 млн (найбільше тижневе падіння з березня 2022 року).

Про це повідомляє Bloomberg

Організація країн – експортерів нафти (ОПЕК) та її союзники, зокрема Саудівська Аравія, оголосили про скорочення видобутку на початку цього місяця. Зазначається, що, хоча це сприяло різкому зростанню цін на нафту минулого тижня, побоювання щодо потенційного зменшення попиту залишаються.

«Великий сегмент ринку все ще занепокоєний перспективами попиту, і скорочення ОПЕК+, імовірно, лише посилило б ці побоювання», – сказав Уоррен Паттерсон, керівник сировинної стратегії в ING Groep NV в Сінгапурі.

WisdomTree's Brent Crude Oil ETP та ProShares Ultra Bloomberg Crude Oil ETF – це два інвестиційні фонди, які інвестують у нафту.

WisdomTree's Brent Crude Oil ETP (Exchange Traded Product) надає можливість інвесторам отримувати прибуток від зростання ціни на нафту марки Brent, при цьому уникнувши потреби в зберіганні та транспортуванні нафти. ProShares Ultra Bloomberg Crude Oil ETF спрямований на отримання доходу від зростання ціни нафти марки WTI (West Texas Intermediate). 

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Саудівська Аравія збереже рівень постачанння нафти в Азію попри рішення ОПЕК.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло