США запровадили санкції проти «важливої опори путіна» у війні проти України

США запровадили санкції проти «важливої опори путіна» у війні проти України

Зокрема, вводяться санкції проти низки компаній, пов'язаних з Алішером Усмановим

This text is also available in English
США запровадили санкції проти «важливої опори путіна» у війні проти України
Алішер Усманов

Державний департамент США запроваджує санкції проти понад 80 організацій і осіб, які продовжують сприяти агресії росії.

Джерело. Про це повідомляється на сайті департаменту.

Один із головних ударів (разом з аналогічними діями Британії) завдається по імперії мільярдера Алішера Усманова, який, за твердженням американського Мінфіну, близький до російського керівництва та особисто путіна і є важливою фінансовою опорою війни в Україні. Сам Усманов був доданий в список санкцій 3 березня минулого року.

Зокрема, вводяться санкції проти низки компаній, пов'язаних з Усмановим, включаючи телекомунікаційну компанію Мегафон, а також проти “дочок” “Росатому”.

Мінфін США заявив, що санкції спрямовані на обмеження доступу росії до міжнародної фінансової системи через посередників та їхній бізнес.

Загалом США додали списку санкцій 25 фізичних та 29 юридичних осіб та організацій, що діють у 20 юрисдикціях.

Санкції вводяться також проти низки компаній з Китаю, Туреччини та ОАЕ, які, за словами американців, підтримують російський військово-промисловий комплекс, оминаючи міжнародні санкції.
Під санкції потрапив також Міжнародний інвестиційний банк (МІБ) – фінансовий інститут, що базується в Будапешті, але підконтрольний Кремлю, а також його відділення в москві і ряд його колишніх і нинішніх високопоставлених керівників.
За словами американців, через МІБ Кремль здійснює свій шкідливий вплив у Центральній Європі та на Балканах, до того ж банк може бути механізмом для корупції та незаконного фінансування.

Влада США додатково перерахувала 19 суден, заблокованих у зв'язку із сприянням ухилення від санкцій у сфері міжнародних перевезень.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло