Фармкомпанія Merck планує придбати конкурента Prometheus за $10,8 млрд

Фармкомпанія Merck планує придбати конкурента Prometheus за $10,8 млрд

За оцінками Bloomberg, це може бути однією з найбільших фармацевтичних угод

Фармкомпанія Merck планує придбати конкурента Prometheus за $10,8 млрд

Компанія Merck & Co. планує придбати Prometheus Biosciences Inc. приблизно за $10,8 млрд з метою посилення своєї дослідницької лінії та зміцнення портфеля аутоімунних препаратів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Очікується, що підрозділ Merck придбає всі акції Prometheus, що перебувають в обігу, за $200 за штуку готівкою.

Зазначається, що Prometheus має перспективне портфоліо, що привертає увагу в секторі імунології, включаючи лікування моноклональними антитілами запальних захворювань кишківника, про позитивні результати випробувань якого було оголошено в грудні.

Merck & Co. спеціалізується на розробці та виробництві лікарських засобів для лікування різних захворювань, таких як онкологічні, серцево-судинні та інші. В компанії працюють понад 71 тисяча працівників у більш ніж 140 країнах світу. Згідно з даними MarketWatch, її капіталізація становить близько $195 млрд.

Prometheus Biosciences Inc. заснована у 2010 році зі штаб-квартирою в Сан-Дієго, Каліфорнія. Компанія спеціалізується на розробці нових методів діагностики та лікування запальних та імунних захворювань, таких як хвороба Крона та коліт.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що найстаріша в світі фармкомпанія Merck купить розробника аутоімунних препаратів Pandion.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло