Uber позбувся частки у групі «Яндекс.Таксі»

Uber позбувся частки у групі «Яндекс.Таксі»

«Яндекс» викупив її за $700 млн

Uber позбувся частки у групі «Яндекс.Таксі»
Фото: auto.onliner.by

«Яндекс» купив частку Uber в групі компаній «Яндекс.Таксі» за $702,5 млн.

Про це повідомили в компанії «Яндекс».

Сторони отримали схвалення угоди від російських регуляторів.\

В результаті угоди російська компанія стане єдиним власником групи, до якої входять послуги замовлення таксі, каршерингу та оренди самокатів.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Uber Technologies прискорить вихід із спільного підприємства з «Яндексом». Зазначалося, що 29%-ий пакет продаватиметься «Яндексу» з дисконтом не менше 50%.

У грудні 2021 року «Яндекс» викупив частки Uber за $1 млрд і придбав 4,5% акцій спільного підприємства. За умовами угоди, компанія збиралася викупити 29% СП, що залишилися, за $1,8-2 млрд до вересня 2023 року.

Однак у березні минулого року Uber заявив про намір прискорити продаж своєї частки через війну Україні. У результаті вартість активів просіла.

У грудні видання «Агентство» з посиланням на джерела писало, що 29% у СП зібралася викупити Kismet Capital Group Івана Тавріна за $925 млн. Це зіграло на руку Uber, який хотів продати свою частку у СП якомога дорожче. На початку цього року джерело РБК повідомило, що “Яндекс” все ж таки придбає 29%, що залишилися в Uber, за $925 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло