В Україні запрацювала Програма розвитку торгівлі для середнього та малого бізнесу

В Україні запрацювала Програма розвитку торгівлі для середнього та малого бізнесу

Сервіси й експертну підтримку підприємцям надаватимуть OLX, lifecell, Webpromo, Visa, monobank та інші компанії

This material is also available in English
В Україні запрацювала Програма розвитку торгівлі для середнього та малого бізнесу
Фото: depositphotos.com

В Україні запрацювала Програма розвитку торгівлі для підприємців задля сприяння відновлення українських виробників та продавців товарів, що постраждали від війни. Для її створення та впровадження обʼєдналися експертні українські компанії з розвитку продажів.

Про це йдеться в пресрелізі програми.

Метою програми є відновлення економічної міці держави шляхом надання українським підприємця інструментів, можливостей і спеціальних знань для успішного здійснення продажів товарів онлайн.

«Програма являє собою «дорожню карту» дій та перелік ефективних сервісів по безплатному створенню інтернет-магазина, його налаштуванню, налагодженню та масштабуванню продажів, залученню нових клієнтів, у тому числі й на зовнішніх ринках, а також надає базу знань з інтернет-маркетингу, зокрема із SEO, PPC, SMM і таргетингу. Сервіси надаються безплатно або за спеціальними умовами для учасників програми», – йдеться в пресрелізі.

Згідно з повідомленням, підприємці отримають можливість безплатно відкрити інтернет-магазин на українській платформі Shop-Express, отримати аналіз магазину від агентства інтернет-маркетингу Webpromo, а також 70% знижки на розміщення та просування товарів на OLX.

Крім того, підприємці матимуть експертну допомогу в управлінні бізнес-процесами та вебпродажами від VISA, а також навчальні лекції з інтернет-маркетингу в академії WebPromoExperts. 

Зареєструватися та стати учасником програми можна за посиланням. Кожному учаснику буде призначений особистий бізнес-ментор, який протягом року консультуватиме підприємця щодо роботи інтернет-магазину, а також супроводжуватиме комунікацію зі спеціалістами компаній – партнерів програми.

Зазначається, що програма розвитку торгівлі розрахована на необмежену кількість учасників і діятиме протягом 2023 року.

Бекграунд. Раніше Mind писав, як український бізнес готується до відновлення після війни і як техніки та підходи допомагають вистояти та розвиватися вже сьогодні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло