НБУ анулював ліцензію з надання фінансових послуг АТ «Просто-страхування»
Обмеження не стосуються професійної діяльності на ринку цінних паперів

НБУ анулював ліцензію АТ «Просто-страхування» на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у зв'язку з тим, що структура власності страховика не відповідає вимогам законодавства України.
Про це повідомляє Національний банк України.
Після відкликання ліцензій фінансова установа позбавляється права провадити діяльність за видами відкликаних ліцензій. Відкликання ліцензій не звільняє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.
Згідно з останньою поданою АТ «Просто-страхування» звітністю за 2022 рік, станом на 31 грудня 2022 року обсяг страхових премій компанії становив 204 931 тис. грн, вартість активів – 568 122 тис. грн, страхові резерви – 175 885 тис. грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становила 0,6% від загального обсягу ринку (у тому числі зі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (за внутрішніми договорами) – 1,52%].
Нагадаємо, раніше Mind писав, що більш ніж 15 років «Просто-страхування» належала російським бізнесменам – братам Саркісовим, які володіють фінансовою групою «РЕСО-Гарантія». Проте зараз головним акціонером компанії – через кіпрські трастові структури – є громадянин Вірменії Мартірос Аветісян.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].