Суд знову арештував акції «Укрнафтобуріння» Коломойського

Суд знову арештував акції «Укрнафтобуріння» Коломойського

Учора компанію повернули Коломойському, проте в ДБР та Офісі Генпрокурора наполягли на повторному арешті

Суд знову арештував акції «Укрнафтобуріння» Коломойського
Ігор Коломойський
Фото: flickr.com

Суд знову арештував і передав до АРМА корпоративні права «Укрнафтобуріння», яка видобуває газ та нафту з державних надр і протиправно привласнила надра Сахалінського нафто-газового родовища.

Про це повідомляє ДБР.

У пресслужбі бюро нагадали, що у квітні суд вперше арештував корпоративні права чотирьох підприємств:

  • ПрАТ «Укрнафтобуріння»;
  • ТОВ «Сахалінське»;
  • ТОВ «Сіріус-1»;
  • ТОВ «Іст Юроуп Петролеум».

Але 3 травня районний суд Києва скасував арешт корпоративних прав ПрАТ «Укрнафтобуріння» за клопотанням адвоката компанії.

Проте, як зазначається, за принципової позиції ДБР та Офісу Генерального прокурора вже наступного дня, 4 травня, Печерський районний суд Києва повторно арештував та передав в управління АРМА вищезазначене підприємство.

«ДБР застерігає «зацікавлених» осіб від подібних рішень щодо решти заарештованих підприємств і обіцяє діяти так само швидко і принципово. Для бюро державні інтереси завжди були найголовнішим пріоритетом діяльності», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: арешт відбувся в рамках розслідування кримінального провадження щодо промислової розробки найбільшого в Україні розвіданого Сахалінського родовища газу (Харківська область, Краснокутський район). 

Згідно з документами, службові особи ПрАТ «НАК «Надра України», Державної служби геології та надр України не тільки дозволили кільком компаніям розробляти газові родовища, а й самостійно перерозподіляти прибутки.

Під арешт потрапили:

  • 45% акцій, що належать Deripon Commercial Ltd.;
  • 22,5% акцій, що належать Ariana Business Limited;
  • 22,5%, що належать Ares Systems Ltd.;
  • 10% акцій, що належать JKX Ukraine B.V.

Бекграунд. «Укрнафтобуріння» з 2010 року розробляла Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище. Компанія експлуатувала 22 газоконденсатні та нафтогазові свердловини.

Також повідомлялося, що суд арештував корпоративні права ще трьох підприємств, які протиправно привласнили надра Сахалінського нафто-газового родовища: ТОВ «Сахалінське», ТОВ «Сіріус-1» та ТОВ «Іст Юроуп Петролеум».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло