Скасування мит між Євросоюзом і Україною щодо торгівлі діє в обох напрямках – Пьотр Мюллер

Скасування мит між Євросоюзом і Україною щодо торгівлі діє в обох напрямках – Пьотр Мюллер

Польща експортує в Україну молочні продукти, а також військову техніку на комерційній основі

This material is also available in English
Скасування мит між Євросоюзом і Україною щодо торгівлі діє в обох напрямках – Пьотр Мюллер
фото DR

Продовження Європейським парламентом скасування мит на торгівлю з Україною діє в обох напрямках, і Польща також експортує свою продукцію до цієї країни.

На цьому акцентував речник уряду Пьотр Мюллер, передає Польське радіо.

Під час пленарного засідання 9 травня євродепутати більшістю голосів ухвалили рішення продовжити безмитну торгівлю з Україною ще на рік – до кінця червня наступного року.

Пьотр Мюллер в ефірі Польського радіо пояснив, що Польща експортує в Україну молочні продукти та інші продукти харчування, а також військову техніку на комерційній основі.

«Певна річ, проводимо діяльність і гуманітарну, але також продаємо зброю, надаємо кредити та позики, і, звісно, експортуємо товари із території Польщі, адже там економічна діяльність також триває. Польський бізнес співпрацює із українськими фірмами у питаннях бізнесу», – зазначив він.

Речник уряду нагадав, що Польща домовилася з Єврокомісією про заборону поставок з України чотирьох ключових для польського агропродовольчого ринку товарів – пшениці, кукурудзи, рапсу та соняшнику. Вони можуть проходити через територію Польщі тільки транзитом.

Бекграунд. Як повідомлялося, Європарламент для підтримки української економіки в умовах війни проголосував за продовження безмитної торгівлі з Україною ще на один рік, починаючи з 5 червня 2023 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло