Челендж з Reactor Monitor: Всесвітній продовольчий форум шукає стартапи, які переможуть голод і врятують Землю
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Всесвітній продовольчий форум шукає стартапи, які переможуть голод і врятують Землю

Як пом’якшити наслідки зміни клімату і забезпечити продовольчу безпеку

Челендж з Reactor Monitor: Всесвітній продовольчий форум шукає стартапи, які переможуть голод і врятують Землю
Фото: fao.org

Системи агропродовольчого комплексу охоплюють шлях їжі від лану до столу та далі. Це одна з життєво важливих і найпотужніших світових систем, яка, на жаль, сьогодні завдає великої шкоди клімату та навколишньому середовищу нашої планети. На агропродовольство припадає 1/3 антропогенних викидів парникових газів, 90% глобального знищення лісів, 70% всесвітнього використання води, воно є основною причиною втрати наземного біорізноманіття. Їжа – найбільша категорія продуктів, що опиняються на звалищах, і щороку її втрачається або витрачається стільки, що можна було б нагодувати 1,3 мільярда голодних людей.

Це потрібно змінити. Як? Наприклад, створенням ефективних, інклюзивних і стійких агропродовольчих систем, які пом’якшать наслідки зміни клімату і водночас забезпечать продовольчу безпеку та краще харчування людей. Цій тематиці присвячений цьогорічний Всесвітній продовольчий форум, і саме вона – в центрі оголошеного ним конкурсу стартапів.

2023 WFF Startup Innovation Awards

Ключова індустрія: Agrifood.

Опис: Премія WFF Startup Innovation Awards за підтримки Extreme Tech Challenge – це глобальний конкурс стартапів, покликаний вирішити глобальні виклики й показати світові наступне покоління підприємців, які розвивають агропродовольчі системи та створюють нові технології та інновації на користь нашій планеті.

Конкурс відкритий для компаній, які працюють у будь-якому сегменті агропродовольчої системи – виробництво, агрегація, обробка, розподіл, споживання та утилізація харчових продуктів сільського господарства, лісового господарства чи рибальства.

Команди можуть брати участь у чотирьох категоріях:

  • краще виробництво (моделі сталого споживання та виробництва за допомогою ефективних та інклюзивних ланцюжків постачання продуктів харчування на місцевому, регіональному та глобальному рівнях);
  • краще харчування (як покінчити з голодом, досягти продовольчої безпеки та покращити харчування у всіх його формах);
  • краще середовище (захист, відновлення та сприяння сталому використанню наземних і морських екосистем, боротьба зі зміною клімату);
  • краще життя (сприяння інклюзивному економічному зростанню шляхом зменшення нерівності).

Дедлайн: 15 червня 2023 року. Подані заявки розгляне журі і відбере учасників півфіналу (відбудеться у вересні). Після цього 8 кращих команд будуть запрошені на Всесвітній продовольчий форум (відбудеться 16-20 жовтня), де змагатимуться за перемогу в кожній з категорій, а також глобальну премію WFF Startup Innovation of the Year.

Переваги для команд: нагороди Startup Innovation Awards дають фіналістам і переможцям потенціал для глобальної видимості, відкривають шлях до залучення капіталу, налагодження зв’язків з глобальними організаціями (урядами, агентствами ООН, корпораціями, венчурними капіталістами, партнерами), а також дають доступ до менторства, необхідного для технологічних проривів.

Як взяти участь: Заявка розміщена на платформі F6S, вона доступна для заповнення після реєстрації. Команди мають подати і пітч-презентацію, і відеопітч свого рішення – у формі містяться посилання на гайди щодо їх підготовки.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло