Поліція викрила аферу з квартирами для військовослужбовців

Поліція викрила аферу з квартирами для військовослужбовців

Правоохоронці оцінюють завдані державі збитки в 6,7 млн грн

Поліція викрила аферу з квартирами для військовослужбовців
Фото: Нацполіція

Поліція викрила аферу з квартирами для військовослужбовців.

Про це повідомляє Нацполіція України.

За даними слідства, прикарпатський забудовник переоформив і перепродав 20 квартир, які мали бути у власності Міноборони України.

Як пояснюють правоохоронці, підприємець зобов’язувався ввести новобудову в експлуатацію до 15 квітня 2022 року, а також оформити право власності на Міністерство оборони України. Тепер забудовнику загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабмін запровадив процедуру проведення технічної інвентаризації нерухомого майна. Очікується, що вона спростить взаємодію між фізичними, юридичними особами та органами державної і місцевої влади.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло