Аналітики Goldman Sachs прогнозують потенційний бум прибутків у сфері ШІ

Аналітики Goldman Sachs прогнозують потенційний бум прибутків у сфері ШІ

Зазначається, що ШІ може збільшити чистий прибуток майже на 400 базисних пунктів протягом десятиліття

На думку стратегів Goldman Sachs Group Inc., штучний інтелект має найбільший потенціал для довгострокової підтримки рентабельності в США, хоча існує велика невизначеність щодо впливу штучного інтелекту.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що запуск ChatGPT від OpenAI наприкінці минулого року викликав ажіотаж: компанії поспішають впроваджувати конкуруючі інструменти, а інвестори хапають все, що пов'язано зі штучним інтелектом

«Це контрастує з іншими зростаючими факторами, як-то потенційна рецесія, процентні ставки, підвищений рівень запасів та інфляція, які роблять значне збільшення прибутку в найближчій перспективі «малоймовірним», – зазначають аналітики Goldman на чолі з Беном Снайдером.

Водночас команда Goldman зазначає, що передбачити вплив штучного інтелекту досить складно через велику кількість невідомих факторів, що його оточують, як-от регулювання.

«На додаток до невизначеності щодо можливого впливу штучного інтелекту на економічну діяльність, потенційна реакція державної політики на широке впровадження ШІ означає, що чистий довгостроковий ефект на прибутки корпорацій важко передбачити», – пишуть стратеги Goldman.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що венчурні інвестиції у сектор штучного інтелекту можуть зрости у 3–4 рази у 2023 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло