АРМА перерахувало майже 90 млн грн російського олігарха Шелкова

АРМА перерахувало майже 90 млн грн російського олігарха Шелкова

До суми також враховані майже 2,7 млн грн у вигляді відсотків, які накопичилися за час розміщення коштів на депозитному портфелі АРМА

АРМА перерахувало майже 90 млн грн російського олігарха Шелкова
Фото: flickr.com

АРМА перерахувало державі майже 50 млн грн і понад $1 млн, які належали структурам російського олігарха Михайла Шелкова.

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

ВАКС стягнув активи бізнесмена, зокрема корпоративні права та майно ВСМПО «Титан Україна», кошти на банківських рахунках на початку цього року в рамках санкційного механізму. До цього активи були під арештом у межах кримінального провадження та знаходились в управлінні АРМА.

До АРМА їх передали в серпні-вересні 2022 року. За період розміщення на депозитному портфелі АРМА на арештовану суму нарахували майже 2,7 млн грн у вигляді відсотків, які також отримала держава.

Бекграунд. Крім того, 22 березня 2023 року суд заарештував активи підприємства ВСМПО «Титан Україна», бенефіціарним власником якого є той самий Шелков. Вартість цих активів оцінюється у 20 млн грн. 

Конфісковані активи Шелкова перейшли в управління Фонду державного майна з метою їх подальшої приватизації або оренди. Серед конфіскованих активів 100% ТОВ «ВСМПО Титан Україна»‎, 100% ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат»‎, 100% ТОВ «Тай-Мінералс»‎, 100% ТОВ «Інвестагро»‎.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло