Міжнародний страховий стартап Вolttech залучив $196 млн в рамках серії B

Міжнародний страховий стартап Вolttech залучив $196 млн в рамках серії B

Раунд очолила японська страхова компанія Tokio Marine

Кошти компанія планує спрямувати на покращення подальшого розвитку свого бізнесу, включаючи інвестиції у власні технології, цифрові можливості для бізнес-партнерів та кінцевих споживачів, а також на зміцнення своїх позицій 30+ ринках. 
Про це стало відомо з пресрелізу Вolttech
Генеральний директор bolttech Роб Шимек, сказав: «Щойно відсвяткувавши нашу третю річницю з моменту запуску в 2020 році, ми неймовірно пишаємося тим, чого ми досягли на сьогоднішній день в рамках нашої місії по створенню провідної, технологічної страхової екосистеми в світі. Зараз ми є однією з найбільш швидкозростаючих страхових компаній у світі” 
Компанія позиціонує себе як іншуртех-стартап. Іншуртех (Insurance Technology), також відомий як InsurTech, є поєднанням слів «страхування» і «технології». Він відноситься до використання сучасних технологій та інновацій для поліпшення та трансформації страхової індустрії.
Іншуртех охоплює широкий спектр технологій, таких як штучний інтелект, аналітика даних, блокчейн, інтернет речей (IoT), машинне навчання, цифрові платформи та інші. Ці технології використовуються для розробки нових продуктів та сервісів, поліпшення процесів підписання полісів, оцінки ризиків, управління страховим портфелем, збору та аналізу даних клієнтів, впровадження цифрових каналів зв'язку з клієнтами та багато іншого.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Mitsubishi разом із низкою компаній інвестували $77,8 млн у стартап із термоядерної енергетики.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло