Держдума рф хоче заборонити фурам з Польщі пересуватися росією і заправлятися за низькими цінами

Держдума рф хоче заборонити фурам з Польщі пересуватися росією і заправлятися за низькими цінами

Так депутати збираються помститися за знесення памятників “російським солдатам і офіцерам”

This material is also available in English
Держдума рф хоче заборонити фурам з Польщі пересуватися росією і заправлятися за низькими цінами
фото DR

Держдума рф звернеться до уряду з проханням запровадити заборону на проїзд польських фур по росії. Відповідну ухвалу було прийнято на засіданні в вівторок 23 травня.

Джерело. Про це пише The Bell.

Заходи, які рекомендуються вжити, будуть дзеркальні п'ятому пакету санкцій ЄС про заборону перевезень для російських та білоруських фур територіями країн блоку, наголошується в тексті звернення. Так, депутати держдуми пропонують дозволити польським фурам проїзд лише від кордону до найближчих митних терміналів для перечеплення причепів/напівпричепів або навантаження товарів на транспорт російських перевізників.

Можливість заправки за російськими роздрібними цінами має бути виключена. Натомість ціни на паливо для польських перевізників пропонується встановити «на рівні цін Євросоюзу».

Депутати рф одноголосно проголосували з цього питання, повідомив спікер В'ячеслав Володін. Він розраховує, що в результаті «поляки втратять близько 8,5 млрд євро доходів, одержуваних за рахунок росії», понад 20 000 польських водіїв втратить роботу і близько 2 000 польських транспортних компаній збанкрутують.

«Керівництво Польщі має відповісти за знесення пам'ятників нашим солдатам та офіцерам, за русофобську політику», – додав Володін. У тексті звернення депутати також нагадали про вилучення будівлі школи при посольстві рф у Варшаві.

Бекграунд. Нагадаємо, Польща вилучила школу при посольстві росії на користь держави. В МЗС рф назвали це нечувано нахабним кроком і пообіцяли жорстку відповідь.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло