Українські пілоти вже успішно застосовують ракети Storm Shadow - Резніков

Українські пілоти вже успішно застосовують ракети Storm Shadow - Резніков

Міністр оборони України та Британії обговорили продовження підготовки українських військових

Українські пілоти вже успішно застосовують ракети Storm Shadow - Резніков
Фото: flickr.com

Міністр оборони України Олексій Резніков обговорив із британським колегою Беном Воллесом, який перебуває з робочим візитом в Україні, питання продовження підготовки українських військових у Великій Британії.

Про це йшлось на пресконференції двох міністрів.

«Ми поговорили про продовження підготовки наших військовослужбовців на Британській території, про пріоритети та акценти стосовно цих тренувань. У нас була нагода потиснути руки пілотам, які навчалися у Великій Британії й уже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow «, – розповів Резніков.

Своєю чергою міністр оборони Великої Британії висловив свою прихильність стосовно візитів до України та спілкування з військовими. 

Бекграунд. Нагадаємо: Воллес, який сьогодні прибув до України, разом з його українським колегою Резніковим поговорили про продовження підготовки ЗСУ на території Сполученого Королівства. Крім того, розмова стосувалася перспективи України в НАТО, формулу миру Зеленського, а також пріоритетів озброєння України для досягнення перемоги.

«Я завжди отримую задоволення від візитів до столиці, від спілкування не лише зі своїм візаві, а й з військовими, обговорюючи їхні плани та амбіції і те, як я можу більше залучатися до допомоги щодо реалізації цих планів», – прокоментував Воллес.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло