«Укрнафта» у першому кварталі цьогоріч отримала близько 7 млрд грн прибутку

«Укрнафта» у першому кварталі цьогоріч отримала близько 7 млрд грн прибутку

Це більше, ніж весь річний прибуток компанії у 2020 й 2021 роках, коли «Укрнафта» показала 4,3 млрд грн і 2,1 млрд грн відповідно

«Укрнафта» у першому кварталі цьогоріч отримала близько 7 млрд грн прибутку
Фото: flickr.com

«Укрнафта» отримала близько 7 млрд грн чистого прибутку за результатами січня-квітня 2023 року.

Про це заявив голова компанії Сергій Корецький на Львівській антикризовій нафтогазовій конференції, передає enkorr.

За його словами, це значно більше, ніж весь річний прибуток компанії у 2020 й 2021 роках, коли «Укрнафта» показала 4,3 млрд грн і 2,1 млрд грн відповідно.

Він також повідомив, що «Укрнафта» відзвітувала про 4,3 млрд грн чистого прибутку за перший квартал 2023 року і заплатила з нього у бюджет 1,17 млрд грн податку на прибуток.

«Це стало результатом прозорості й відкритості. Компанія більше не працює у вузькому колі пов'язаних контрагентів за незрозумілими цінами з відтермінуванням оплати. Ми відкриті для співробітництва з будь-ким», – заявив голова компанії, додавши, що досягненню рекордного результату також сприяло зменшення витрат, підвищення добового видобутку нафти й трейдинг нафтопродуктами.

Він закликав присутніх до всебічної співпраці у розвитку ресурсної бази компанії.

«До 2027 року ми хочемо підвищити видобуток нафти удвічі, до 3 млн т на рік. Вважаємо реальним збільшити рівень комерційних запасів до 40 млн т з поточних 24 млн т. Для цього потрібно багато геологорозвідки, буріння. Нам може знадобитись допомога й досвід кожного з вас», – сказав він, звертаючись до учасників форуму.

Корецький навів статистику, згідно з якою за останні 10 років «Укрнафта» пробурила 52 свердловини, що дорівнює показнику одного 2004 року. Згідно з планами компанії, у найближчі 5 років вона хоче пробурити 212 свердловин (див. слайд).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло