Двадцять українських пілотів починають перший етап навчання на F-16 у Британії — FP

Двадцять українських пілотів починають перший етап навчання на F-16 у Британії — FP

Це будуть базові наземні тренування українських пілотів, після яких вони будуть готові до більш спеціалізованої підготовки

This material is also available in English
Двадцять українських пілотів починають перший етап навчання на F-16 у Британії — FP
фото DR

Близько 20 українських пілотів розпочнуть перший етап навчання на винищувачах F-16 у Великій Британії.

Джерело. Про це повідомляє Foreign Policy із посиланням на неназваного представника британського уряду.

«Це будуть базові наземні тренування українських пілотів, після яких вони будуть готові до більш спеціалізованої підготовки з управління винищувачами F-16 (або іншими військовими літаками)», – сказав співрозмовник.

Україна сподівається відправити на навчання тих, хто вже добре володіє англійською, щоб прискорити процес підготовки. Тренування з курсу НАТО включатиме тренажери та реальні літаки.

Минулого тижня Велика Британія оголосила про початок роботи міжнародної коаліції країн, яка спрямована на навчання українських льотчиків на винищувачах четвертого покоління, у тому числі і F-16.

У коаліцію вже входять Британія, Нідерланди, Бельгія, Данія, Сполучені Штати та Португалія. Виконувач обов'язків міністра оборони Данії Троельс Лунд Поульсен заявив, що українські пілоти можуть розпочати тренування на винищувачах F-16 у липні.

Бекграунд. Норвегія підтримає підготовку та навчання українських пілотів та персоналу на винищувачах F-16. Глава Міноборони Норвегії у середу поінформував парламент про рішення уряду підтримати навчання українських пілотів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло