Подоляк: український контрнаступ уже розпочався

Подоляк: український контрнаступ уже розпочався

Якби цю зброю, яку ми маємо зараз, нам надали на рік раніше — війна б уже закінчилася, зазначив він

This material is also available in English
Подоляк: український контрнаступ уже розпочався
фото ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ вже розпочався, заявив радник глави офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю італійському телеканалу TG1, пише ВВС.

За його словами, на певних ділянках фронту, що розтягнувся на півтори тисячі кілометрів, українські війська ведуть контрнаступальні операції вже кілька днів.

Він запевнив, що Україна не збирається використовувати західну зброю, отриману від союзників, для ведення бойових дій на території росії, але застосує її для звільнення своїх окупованих земель, включаючи Крим.

«Сьогодні у нас є ракети великої дальності Storm Shadow, «Леопарди», протиракетні комплекси, які нам поставили Франція та Італія. Винищувачі F-16 нарешті дозволять нам закрити повітряний простір, – сказав він. – Парадокс у тому, що якщо би вони були в нас рік тому, війна би вже закінчилася».

Бекграунд. Збройні сили України готуються до контрнаступу із зими. 11 травня президент Володимир Зеленський заявив, що Києву потрібно ще трохи часу, оскільки не вся обіцяна партнерами зброя поки що прибула в Україну.

Голова ПВК «Вагнер» Євгеній Пригожин раніше казав, що українська влада лукавить, і контрнаступ ЗСУ місцями вже йде повним ходом.

Напередодні глава розвідки Кирило Буданов заявив, що ЗСУ накопичили достатньо зброї для початку контрнаступу. Однак для продовження операції необхідні значні запаси.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло