Bloomberg: Угода MUFG з розміщення облігацій на суму $4 млрд – найбільша в Японії цього року

Bloomberg: Угода MUFG з розміщення облігацій на суму $4 млрд – найбільша в Японії цього року

Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. залучила 570 млрд ієн ($4 млрд) інвестицій, що стало найбільшою угодою з випуску облігацій у єнах в Японії цього року

За словами андеррайтера Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities Co., кредитор запропонував ставку купона в розмірі 2,127% на безстрокові 10-річні та одномісячні облігації першого рівня, які не підлягають відкликанню.
Про це повідомляє  Bloomberg.
Середня дохідність більш ризикованих банківських облігацій у світі, включно з облігаціями в єнах, становить близько 10%, знизившись із річного максимуму в 13,6% після краху Credit Suisse. 
«Продаж MUFG відбувається на тлі відскоку АТ1, а також є нагадуванням про унікальну позицію Японії, де роки наднизьких відсоткових ставок підживлюють попит на високоприбуткові активи. Угода також включає в себе загальний транш поглинання збитків», – пише Bloomberg. 
Зазначається, що попит на японські облігації AT1, імовірно, залишатиметься високим через нижчий ризик технічного банкрутства. 
Бекграунд. Раніше Mind писав, що європейський регулятор планує провести реформи з метою збільшити інтерес інвесторів до облігацій типу AT1.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло